مسئولان در فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، از خودکشی دو زن در ولسوالی نجراب این ولایت خبر می‌دهند.

عبدالفتاح فائز، سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، به سلام‌‌وطندار می‌گوید که حوالی ساعت ۱:۰۰ پس از چاشت چهارشنبه، ۳ حوت، یک دختر نوجوان به نام بی‌بی زرمینه در روستای «هوره»ی دره‌ی غوث ولسوالی نجراب، خودش را در خانه‌ی پدرش حلق‌آویز کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

این دختر حدود ۱۵ سال داشته است. سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، به نقل از نزدیکان این دختر تأکید می‌کند که او از بیماری روانی رنج می‌برده و پیش از این نیز چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود.

در همین حال، سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، می‌افزاید که حوالی ساعت ۷:۰۰ صبح سه‌شنبه، ۲ حوت، یک زن دیگر به نام گل‌زمین، باشنده‌ی روستای «چهارقلعه»‌ی دره‌ی افغانیه‌ی ولسوالی نجراب، در خانه‌ی شوهرش خود را حلق‌آویز کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

این زن حدود ۲۰ سال داشته است. عبدالفتاح فائز، می‌گوید که هنوز انگیزه‌ی اصلی خودکشی این زن روشن نشده است و نیروهای کشفی و استخباراتی بررسی‌های شان را در این باره آغاز کرده اند.

گفتنی است که رویدادهای خودکشی در این اواخر در بیش‌تر ولایت‌ها افزایش یافته است. علت بیش‌تر خودکشی‌ها، فقر و مشکلات خانوادگی گفته می‌شود.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: