Asset 1SWN

کرونا؛ مرگ ۶ بیمار و ابتلای ۲۳۴ تن در شبانه‌روز گذشته در کشور

2020-08-25t000000z_502161141_mt1ltana000ewnigy_rtrmadp_3_afghanistan-asia-coronavirus-covid-19-isolation-mask-middle-east-pandemic-quarantine

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۲ ‌هزار و ۷۸ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در این مدت ۶ بیمار کرونایی در کشور جان باخته و ۲۳۴ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در هفده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۱۳۳ بیمار صحت‌یاب شده‌اند.

بر بنیاد معلومات وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۱۰ هزار و ۸۰۵ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۶۰ هزار و ۷۹۷ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۶۵۴ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

همین‌گونه ۵۳ هزار و ۶۹۴ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.



در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۵۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۲۲۷ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۳۱ میلیون و ۶۴۶ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۹۱ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام