Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۶ مبتلا به کرونا در کشور جان داده‌اند

crona-afg-770x434

وزارت صحت امروز (‌شنبه، یازدهم ثور/اردیبهشت) اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته یک‌هزار و ۱۶۲ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در مدت یادشده ۶ مبتلا به کرونا در کشور جان داده و ۱۸۳ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در چهارده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۶۶ بیمار صحت‌یاب شده‌اند.بر بنیاد معلومات وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۰۴ هزار و ۸۹۴ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۶۰ هزار و ۱۲۲ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۶۳۷ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۳ هزار و ۲۷۲ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

هم‌چنان در جهان تا امروز بیش از ۱۵۲ میلیون و ۶۷ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۱۹۵ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۲۹ میلیون و ۳۸۱ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۹۰ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام