Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۱۰ بیمار کرونایی در کشور فوت کرده‌اند

hayeri_icrc_coronacoverage_kabul_0002

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۱۰ بیمار کرونایی در کشور فوت کرده و ۱۱۳ مورد جدید ابتلا شناسایی شده‌اند. موارد جدید در یازده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در همین مدت ۲۹ بیمار بهبود یافته‌اند.

وزارت صحت امروز (‌شنبه، چهارم ثور/اردیبهشت) در گزارش روزانه‌اش گفته است که در شبانه‌روز گذشته یک‌هزار و ۱۳۷ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

سلام وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تاکنون ۳۹۳ هزار و ۲۰۶ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۸ هزار و ۸۴۳ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۵۸۲ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۲ هزار و ۳۹۲ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

هم‌چنان در جهان تا امروز بیش از ۱۴۶ میلیون و ۳۰۸ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۱۰۱ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۲۴ میلیون و ۱۳۱ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، فرانسه، روسیه و ترکیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۸۵ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

وضعیت کرونا در هند به روایت تصویر

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام