Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۷ بیمار کرونایی در کشور درگذشته‌اند

09bf4ba4d5024294bfbd25855b3b6fba

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۷ بیمار کرونایی در کشور درگذشته و ۱۷۶ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند. موارد جدید در نوزده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در همین مدت ۲۸ بیمار بهبود یافته‌اند.

وزارت صحت امروز (سه‌شنبه، سی‌ویکم حمل/فروردین) در گزارش روزانه‌اش گفته است که در شبانه‌روز گذشته ۲ ‌هزار و ۱۵۹ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۳۸۷ هزار و ۵۱ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۸ هزار و ۲۱۳ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۵۵۷ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۲ هزار و ۲۷۲ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز، پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

هم‌چنان در جهان تا امروز بیش از ۱۴۲ میلیون و ۷۵۲ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۴۴ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۲۱ میلیون و ۳۰۶ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، فرانسه، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۸۱ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام