Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۴ تن در اثر ابتلا به کرونا در کشور جان باخته‌اند

0480cd2d-2b5c-4f2d-9bf2-ee8a66084126

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۴ تن در اثر ابتلا به کرونا در کشور جان باخته و ۱۳۳ مورد جدید ابتلا شناسایی شده‌اند. موارد جدید در یازده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در همین مدت ۲۹ بیمار بهبود یافته‌اند.

وزارت صحت امروز (چهار‌شنبه، یکم ثور/اردیبهشت) در گزارش روزانه‌اش گفته است که در شبانه‌روز گذشته یک‌هزار و ۷۰۶ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۳۸۸ هزار و ۷۵۷ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۸ هزار و ۳۴۶ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۵۶۱ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۲ هزار و ۳۰۱ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

هم‌چنان در جهان تا امروز بیش از ۱۴۳ میلیون و ۵۷۷ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۵۸ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۲۱ میلیون و ۹۵۳ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، فرانسه، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۸۲ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام