Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۷ مبتلا به کرونا در کشور جان داده و ۱۲۰ تن مبتلا شده‌اند

CORONA-1-770x464

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۷ مبتلا به کرونا در کشور جان‌های‌شان را از دست داده و ۱۲۰ تن به تازه‌گی به این ویروس مبتلا شده‌اند.

این وزارت امروز (پنج‌شنبه، هژدهم جدی/دی) در گزارش روزانه‌اش گفته است در شبانه‌روز گذشته یک‌هزار و ۶۶۶ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

در گزارش وزارت صحت آمده است که در همین مدت ۴۵۱ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. براساس گزارش، روی‌دادهای جدید در ۱۶ ولایت شناسایی شده‌اند.

براساس آمار وزارت صحت، از آغاز گسترش ویروس کرونا تا امروز، ۵۳ هزار و ۳۲۷ تن در سراسر کشور به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۲۶۰ تن در پی ابتلا به آن جان‌ باخته‌اند. هم‌چنان ۴۳ هزار و ۲۹۱ تن از آغاز گسترش کرونا تاکنون، پس از ابتلا به آن صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد گزارش وزارت صحت، تاکنون ۲۱۰ هزار و ۹۱۰ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند.

در جهان نیز تا امروز بیش از ۸۷ میلیون و ۶۷۴ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از یک‌میلیون و ۸۹۲ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۶۳ میلیون و ۱۵۷ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی در جهان را تا امروز ثبت کرده‌ است.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام