Asset 1SWN

کرونا؛ مرگ ۱۲ بیمار و ابتلای ۳۴۰ تن در شبانه‌روز گذشته در کشور

crona-afg-770x434

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۲ ‌هزار و ۵۱۴ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در مدت یادشده ۱۲ بیمار کرونایی در کشور فوت کرده و ۳۴۰ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در هژده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۱۵۰ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد معلومات وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۲۲ هزار و ۶۴۹ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید 

از این میان، ۶۲ هزار و ۴۰۳ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۷۱۰ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۴ هزار و ۳۸۲ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۵۸ میلیون و ۹۸۸ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۳۰۷ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۳۶ میلیون و ۵۶۰ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۹۵ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام