Asset 1SWN

کرونا؛ ۹۷۷ ابتلا و ۱۸ مرگ در شبانه‌روز گذشته

Corona-12

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانهروز گذشته ۱۸ بیمار کرونایی در کشور جانباخته و ۹۷۷ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند. موارد جدید ابتلا از آزمایش ۳ هزار و ۸۰۰ بیمار مشکوک به‌دست آمده است. براساس آمارهای رسمی، رقم مبتلایان در شبانه‌روز گذشته، بیش‌ترین رقم در ماه‌های پسین است.

موارد جدید در ۲۲ ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۱۵۷ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۶۲ هزار و ۸۶۰ تن در سراسر کشور آزمایش داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

از این میان، ۷۰ هزار و ۱۰۷ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۸۹۹ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۷ هزار و ۱۱۹ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۹ میلیون و ۶۷۰ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۵۱ میلیون و ۴۰۵ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین قربانیان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۶۰۷ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام