Asset 1SWN

کرونا در افغانستان؛ در شبانه‌روز گذشته ۱۱ بیمار درگذشته‌اند

Coronaaa

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته یکهزار و ۸۰۹ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در همین مدت ۱۱ بیمار کرونایی در کشور درگذشته و ۳۰۳ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در بیست‌ودو ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۱۰۸ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۳۴ هزار و ۵۰۶ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

از این میان، ۶۴ هزار و ۱۲۲ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۷۶۲ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۵ هزار و ۱۱۸ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۴ میلیون و ۳۰۴ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۴۰۵ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۴۳ میلیون و ۸۱ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۶۰۰ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام