Asset 1SWN

کرونا در شبانه‌روز گذشته در کشور جان ۶ تن را گرفته است

hayeri_icrc_coronacoverage_kabul_0002

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته یکهزار و ۸۲۲ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در همین مدت ۶ بیمار کرونایی در کشور جان‌های‌شان را از دست داده و ۲۲۱ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در چهارده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۳۲۳ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۳۲ هزار و ۶۷۶ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

از این میان، ۶۳ هزار و ۸۱۹ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۷۵۱ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۵ هزار و ۹ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۳ میلیون و ۷۵۱ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۳۹۴ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۴۲ میلیون و ۲۳۸ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۶۰۰ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام