Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۱۱۴ بیمار کرونایی در کشور شناسایی شده‌اند

کرونا

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته یکهزار و ۴۰۲ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در همین مدت ۳ بیمار کرونایی در کشور جان‌های‌شان را از دست داده و ۱۱۴ بیمار جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در یازده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۲۳ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۳۰ هزار و ۸۵۴ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

از این میان، ۶۳ هزار و ۵۹۸ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۷۴۵ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۴ هزار و ۶۸۶ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۳ میلیون و ۲۱۸ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۳۸۴ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۴۱ میلیون و ۵۴۷ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۵۹۹ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام