Asset 1SWN

موج سوم کرونا؛ در شبانه‌روز گذشته ۵۴۷ مبتلای جدید در کشور شناسایی شده‌اند

Coronaaaa

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۲ هزار و ۶۳۲ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در همین مدت ۱۰ بیمار در کشور جانهای‌شان را از دست داده‌ و ۵۴۷ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند. رقم مبتلایان در شبانه‌روز گذشته بیش‌ترین رقم در ماه‌های پسین است.

موارد جدید در نوزده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۱۴۶ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۴۶ هزار و ۴۵۶ تن در سراسر کشور آزمایش داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

از این میان، ۶۶ هزار و ۲۷۵ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۸۱۲ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۶ هزار و ۳۵ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۷ میلیون و ۷۰ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۴۶۹ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۴۸ میلیون و ۱۱ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین قربانیان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۶۰۳ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام