Asset 1SWN

سلام وطندار

کرونا؛ در شبانه‌روز گذشته ۱۰ بیمار در کشور جان‌های‌شان را از دست داده‌اند

coronnna

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته یکهزار و ۴۹۳ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. طبق اعلام این وزارت، در همین مدت ۱۰ بیمار کرونایی در کشور جانهای‌شان را از دست داده‌ و ۲۴۲ مبتلای جدید شناسایی شده‌اند.

موارد جدید در چهارده ولایت به ثبت رسیده‌اند. در شبانه‌روز گذشته ۹۶ بیمار صحت‌یاب شده‌اند. بر بنیاد آمارهای وزارت صحت، از آغاز گسترش کرونا تا امروز ۴۴۳ هزار و ۸۲۳ تن در سراسر کشور آزمایش داده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

از این میان، ۶۵ هزار و ۷۲۸ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۸۰۲ تن در اثر ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۵۵ هزار و ۸۸۶ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۶۶ میلیون و ۵۱۳ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۳ میلیون و ۴۵۸ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۱۴۷ میلیون و ۳۰۴ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه و روسیه، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین قربانیان کرونایی را در جهان ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۶۰۳ هزار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام