مدیریت ترافیک ننگرهار برای تنظیم رفت‌وآمد موترها ۱۰۲ کارمند دارد. کارمندان این اداره می‌گویند که از هفت ماه به‌ این‌سو حقوق دریافت نکرده‌اند. آنان می‌افزایند که بیش از ۱۰ ماه بدل‌اعاشۀ شان هم‌چنان پرداخت نشده است.

کارمندان ترافیک ننگرهار تأکید می‌کنند که غذای کافی برای اجرای وظیفه ندارند و پرداخت‌نشدن معاش، آنان را با مشکلات و چالش‌های بسیاری روبه‌رو کرده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

یارمحمد، مدیر تنظیم ترافیک ننگرهار می‌گوید در میان هم‌کارانش کسانی نیز هستند که به‌دلیل مشکلات، چند کیلومتر راه را پیاده می‌پیمایند تا خود را به محل کار برسانند. او از مسئولان امارت اسلامی می‌خواهد که هرچه زودتر به مشکل آنان رسیده‌گی کنند.

نورالهادی، کارمند ترافیک ننگرهار می‌گوید: «برخی از هم‌کاران ما حتی یک افغانی ندارند و کیلومترها راه را پیاده طی می‌کنند تا خود را به وظیفه برسانند. این وضعیت ماست، اما تلاش‌های خود را می‌کنیم. از مسئولان می‌خواهیم که در قسمت پرداخت معاش و اعاشه و فراهم‌سازی دیگر تسهیلات برای ما توجه کنند؛ زیرا ما با مشکلات فراوانی روبه‌رو هستیم.»

در همین حال، جواد شیرزاد، مدیر ترافیک ننگرهار با پذیرفتن این مشکلات می‌گوید که کارمندان این مدیریت از چند ماه به‌ این‌سو معاش دریافت نکرده‌اند. او می‌افزاید که مشکلات کارمندان را با مسئولان در میان گذاشته‌ است و معاشات آنان به‌زودی اجرا خواهد شد.

سلام‌وطندار فارسی را در تلگرام دنبال کنید

جلال‌آباد یک شهر پر رفت‌و‌آمد است، باشنده‌گان این شهر نیز خواهان اجرای به‌موقع معاش و امتیازات کارمندان ترافیک‌‌اند تا در تنظیم رفت‌وآمد در شهر سکته‌گی ایجاد نشود.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: