مسابقات پهلوانی کورش میان چهار ولایت به‌منظور گزینش چهره‌های برتر برای رقابت‌های بیرون‌مرزی به میزبانی ولایت کندز راه‌اندازی شد.

این رقابت‌ها میان پهلوانان ولایت‌های کندز، بلخ، جوزجان، تخار و بغلان با حضور رئیس فدراسیون کورش افغانستان در ولایت کندز راه‌اندازی شد.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

مسئولان فدراسیون کورش در کندز می‌گویند، آنان به‌منظور آماده‌گی ورزش‌کاران کورش کشور برای انجام مسابقاتی که قرار است در آیندۀ نزدیک در اوزبیکستان برگزار شود، این مسابقات را در این ولایت راه‌اندازی کرده‌‌اند.

ضیا دشتی، رئیس فدراسیون کورش کشور هدف سفرش به کندز را شناخت چهره‌های برتر برای شرکت در مسابقات بیرون‌مرزی عنوان می‌کند و می‌گوید که به‌منظور رشد استعدادهای کشور، از هیچ‌گونه تلاش دریغ نخواهد کرد.

سلام‌وطندار را در اینستاگرام دنبال کنید

شماری از ورزش‌کاران کورش، از راه‌اندازی این‌گونه مسابقات ابراز خرسندی می‌کنند و می‌گویند که آنان آمادۀ کامل برای مسابقات بیرون از کشور هستند. آنان از رئیس فدراسیون کورش می‌خواهند که در آینده توجه جدی به ورزش‌کاران این رشته داشته باشد.

این رقابت‌ها در حالی برگزار می‌شود که مسابقات رشتۀ ورزشی پهلوانی کورش در کندز هفتۀ یک‌بار روزهای جمعه میان پهلوانان ولسوالی‌های این ولایت و هم‌چنان ولایت‌های مختلف در این ولایت برگزار می‌شود.‎

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: