رقابت‌های قهرمانی زون شمال‌شرق کشور دو روز پیش با اشتراک قهرمانان لیگ‌های فوتبال ولایت‌های کندز، تخار، بغلان و بدخشان در شهر تالقان، مرکز ولایت تخار راه‌اندازی شد و سرانجام عصر روز گذشته (شنبه، بیست‌ودوم قوس/آذر) با قهرمانی تیم فوتبال «جوانان واحدی کندز» به پایان رسید.

در این مسابقات، تیم‌های استقلال بدخشان، عمر فاروق بغلان، موج ساحل تخار و جوانان واحدی کندز به صورت لیگ با هم رقابت کردند که در نهایت تیم فوتبال جوانان واحدی کندز با کسب سه پیروزی و ۹ امتیاز، قهرمان و تیم موج ساحل تخار با دو پیروزی و یک شکست با شش امتیاز، نایب قهرمان این رقابت‌ها شدند.

به همین ترتیب، تیم‌های عمر فاروق بغلان و استقلال بدخشان هر یک به ترتیب در رده‌های بعدی ایستادند و فرصت صعود به رقابت‌های لیگ قهرمانان افغانستان را از دست دادند.

در این رقابت‌ها، انعام‌الحق علی‌زاده از تیم جوانان واحدی کندز به‌ عنوان آقای گول مسابقات و دُرمحمد از تیم فوتبال عمر فاروق بغلان، بهترین بازی‌کن رقابت‌ها شناخته شدند.

نماینده‌گان کندز و تخار به عنوان دو تیم برتر زون شمال‌شرق کشور، جواز حضور در رقابت‌های جام قهرمانان افغانستان را که به‌زودی در کابل برگزار خواهد شد، به دست آوردند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: