این رقابت‌ها که یک‌ماه پیش میان ۱۰ تیم لیگ برتر فوتسال به‌مناسبت یادبود از خدمات صفی‌الله امیری، معاون شورای ولایتی کندز که چندی پیش در انفجاری در این ولایت جان باخت، در باشگاه استقلال کندز راه‌اندازی شده بود، سرانجام در دیدار نهایی شام روز گذشته (شنبه، نهم حوت/اسفند) تیم‌های «عقابان پامیر» و «جوانان واحدی کندز» به مصاف هم رفتند.

در دیدار فینال این رقابت‌ها «جوانان واحدی کندز» با نتیجۀ ۷/۱۳ عقابان پامیر را شکست دادند و قهرمانی این مسابقات را از آن خود کردند.

خیرمحمد خیراندیش، معاون فنی فدراسیون فوتبال کندز می‌گوید که آنان به منظور رشد سطح فوتسال این مسابقات را راه‌اندازی کردند و تلاش دارند چهره‌های خوبی را برای تیم منتخب فوتسال کندز انتخاب کنند.

از سوی هم، شماری از بازی‌کنان در این رقابت‌ها از برگزاری چنین مسابقات اظهار خوش‌بینی می‌کنند و می‌گویند، تلاش می‌کنند تا استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

بشیراحمد ابراهیم‌خیل و بشیر رشیدی، دو تن از بازی‌کنان فوتسال کندز که تیم‌های‌شان به فینال این مسابقات راه یافته است، می‌گویند که در آیندۀ نزدیک می‌خواهند نمایش خوبی را به نماینده‌گی از ولایت‌شان نشان دهند.

قابل یادآوری‌ست جایزه‌ها و تحفه‌ها نیز از سوی فدراسیون فوتبال کندز برای مسئولان تیم‌ها، بازی‌کنان و باشگاه‌های قهرمانان و نایب‌قهرمان در نظر گرفته شده بود که اهدا شد.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: