مسئولان محلی بامیان و دایکندی، به سلام‌وطندار می‌‌گویند که را‌ه‌های مواصلاتی این دو ولایت از ناوقت امروز (یک‌شنبه، ۱۶ دلو) به روی رفت‌وآمد بسته شده است.

عبدالصبور فرزان سیغانی، سخن‌گوی والی بامیان، به سلام‌وطندار می‌گوید‌ که بیش‌تر مسیرهای عمومی منتهی به ولسوالی‌های این ولایت، از شام امروز به روی ترافیک بسته شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

سخن‌گوی والی بامیان، می‌افزاید که احتمالاً شاه‌راه بامیان_کابل در کوتل «حاجی‌گک» نیز از ساعاتی پیش به این سو، در اثر بارش برف و توفان شدید بسته شده باشد.

در همین حال، مسئولان ریاست فواید عامه‌ی دایکندی می‌گویند که به دنبال بارش برف و توفان شدید، راه‌های مواصلاتی این ولایت از شام امروز بسته شده است.

لعل‌محمد یوسفی، سرپرست ریاست فواید عامه‌ی دایکندی، به سلام‌وطندار می‌گوید که تمامی مسیرهای منتهی به مرکزهای نُه ولسوالی این ولایت و ولایت‌های هم‌جوار، به روی تردد مسافران بسته شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

به گفته‌ی سرپرست ریاست فواید عامه‌ی دایکندی، بارش برف در دایکندی هم‌چنان ادامه دارد و به مسافران از عصر امروز اجازه‌ی تردد داده نشده است.

این در حالی است که از سه روز به این سو بارش برف توأم با توفان شدید، به طور مقطعی در بخش‌هایی از کشور از جمله بامیان و دایکندی ادامه دارد.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: