مسئولان ریاست فواید عامه‌ی دایکندی، تأیید می‌کنند که شاه‌راه دایکندی_بامیان در پی بارش برف و توفان شدید، به روی ترافیک بسته شده است.

لعل‌‌محمد یوسفی، سرپرست ریاست فواید عامه‌ی دایکندی، به سلام‌وطندار می‌گوید که کوتل «قوناق» میان ولسوالی‌های میرامور دایکندی و ورس بامیان، از پس از چاشت امروز (جمعه، ۱۴ دلو) بسته شده است. این کوتل دایکندی را به بامیان و سپس کابل وصل می‌کند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

به گفته‌ی سرپرست ریاست فواید عامه‌ی دایکندی، یک موتر مسافربری با چندین مسافر در این کوتل گیر مانده و تیم برف‌پاکی این ریاست در تلاش بازگشایی این مسیر به روی مسافران است؛ اما بارش برف و توفان شدید کار پرسنل این ریاست را دشوار کرده است.

در همین حال، منابع محلی در بامیان با تأیید بسته‌شدن شاه‌راه دایکندی_بامیان در کوتل قوناق، می‌گویند کوتل «شاتو» که ولایت دایکندی و ولسوالی‌های ورس و پنجاب بامیان را به مرکز این ولایت وصل می‌کند، از روز گذشته به این سو بسته شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

از سویی هم، ریاست فواید عامه‌ی بامیان با پخش اطلاعیه‌ای در صفحه‌ی فیسبوکش، بسته‌بودن راه‌های مواصلاتی ولسوالی‌های پنجاب و ورس و شاه‌راه بامیان_‌دایکندی را تأیید کرده است.

در اطلاعیه‌ی ریاست فواید عامه‌ی بامیان، آمده است که تلاش تیم‌های برف‌پاکی این ریاست برای بازگشایی راه‌ها جریان دارد.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: