سیدظاهر مسرور، نمایندۀ مردم بلخ در مجلس نماینده‌گان به سلام‌وطندار می‌گوید، عصر امروز در جریان نشستی در خانۀ عطامحمد نور، رهبر شاخۀ انشعابی حزب جمعیت اسلامی با شماری از سیاست‌گران، رهبران بسیج مردمی و بزرگان بلخ، یک فیر مرمی هاوان توسط پهپاد در حیاط خانۀ آقای نور فرود آمد.

سیدظاهر مسرور که از شرکت‌کننده‌گان این نشست بوده تأکید می‌کند که این هاوان توسط پهپاد در نزدیک موتر زرهی او در حیاط خانۀ آقای نور اصابت کرده است که در نتیجۀ آن، راننده‌اش با یک تن از افراد آقای نور زخم برداشته‌اند. آقای مسرور می‌افزاید که موترش تخریب شده است.

سیدظاهر مسرور می‌گوید که در این نشست عطامحمد نور با شماری از سیاست‌گران و بزرگان بلخ، دربارۀ وضعیت امنیتی این ولایت رای‌زنی می‌کردند.

در همین حال، عادل‌شاه عادل، سخنگوی فرماندهی پولیس بلخ با تأیید روی‌داد می‌گوید که در نتیجۀ این روی‌داد، سه تن سطحی زخمی شده‌اند. او می‌افزاید که تاکنون نوعیت این روی‌داد روشن نیست و بررسی‌های آنان در این باره جریان دارد.

سلام‌وطندار را در اینستاگرام دنبال کنید

هنوز روشن نشده که این هاوان از سوی چه ‌کسی یا گروهی پرتاب شده‌ است. طالبان نیز تاکنون در این باره چیزی نگفته‌اند.

این در حالی‌ست که عطامحمد نور اخیراً بسیج مردمی را در برابر طالبان شکل داده‌ و عملیات‌هایی را در بلخ در برابر طالبان اجرا کرده ‌است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: