نجیبه‌ نور دلاوری، آمر سمت پنج پولیس جوزجان که برای بررسی وضعیت امنیتی و بازدید از پاسگاه «سالنگ» ولسوالی قوش‌تپۀ جوزجان رفته است، می‌گوید که بی‌هیچ هراسی در برابر طالبان می‌رزمد و در برابر آن‌ها سنگر می‌گیرد.

به گفتۀ آمر سمت پنج پولیس جوزجان، «دفاع از وطن تعلق به جنسیت ندارد، همه باید در وضعیت دشوار برای دفاع از وطن، منافع ملی و تمامیت ارضی کشور بسیج شوند و در برابر هر تهدید ایستاده‌گی کنند.»

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

بانو دلاوری اطمینان می‌دهد که تا آخرین گلوله در برابر طالبان می‌رزمد و تسلیمی برای طالبان را ننگ می‌داند. او می‌افزاید که به‌زودی دوشادوش دیگر نیروهای امنیتی برای پس‌گیری ولسوالی‌های ازدست‌رفته اقدام می‌کنند.

در همین حال، خواجه غلام‌جیلانی ابوبکر، فرمانده پولیس جوزجان می‌گوید که شمار زنان پولیس در این ولایت افزایش یافته است و در تأمین امنیت شهر، دوشادوش دیگر نیروهای امنیتی ایفای وظیفه می‌کنند.به گفتۀ فرمانده پولیس جوزجان، حضور زنان در صفوف نیروهای امنیتی در تأمین امنیت و کاهش جرم‌های جنایی، اثر مثبت گذاشته است.

سلام‌وطندار را در اینستاگرام دنبال کنید

آمر سمت پنج پولیس جوزجان در حالی برای روحیه‌دهی به نیروهای امنیتی در مسیر راه ولسوالی قوش‌تپه سفر می‌کند که جنگ تا حاشیۀ شهر رسیده است و امنیت تنها در مرکز و مسیر راه ولسوالی قوش‌تپه و ولسوالی خواجه دوکوه این ولایت خلاصه می‌شود و طالبان در ۹ ولسوالی دیگر این ولایت نیز تسلط دارند.

نجیبه نور دلاوری چند ماه پیش به‌عنوان آمر سمت پنج پولیس در شهر شبرغان، مرکز جوزجان معرفی شده بود.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: