مسئولان مدیریت عمومی پاسپورت ولایت کندز از افزایش چشم‌گیر عایدی‌های/درآمدهای این اداره در دو ماه پسین خبر می‌دهند و می‌گویند که از آغاز فعالیت مدیریت عمومی پاسپورت کندز، تاکنون حدود ۶۰۰۰ جلد گذرنامۀ/پاسپورت جدید را به درخواست‌کننده‌گان آن توزیع کرده‌اند.

عبدالولی شعیب، مدیر عمومی پاسپورت کندز، به سلام‌وطندار می‌گوید که آنان در بخش توزیع گذرنامه‌های جدید به درخواست‌کننده‌گان آن در دو ماه پسین، بیش از ۳۵ میلیون افغانی عایدی جمع‌آوری کرده و آن را به خزانۀ دولت تحویل داده‌اند.

سلام‌وطندار را در اینستاگرام دنبال کنید

به گفتۀ او، در دو ماه پسین حدود ۶۰۰۰ جلد گذرنامۀ جدید به درخواست‌کننده‌گان آن چاپ و توزیع شده است و این روند به‌طور عادی ادامه دارد. او می‌افزاید که تمامی اجراات مأموران این اداره براساس نوبت و حس وطن‌دوستی صورت می‌گیرد و اولویت به کسانی داده می‌شود که بیماران عاجل دارند.

از سویی هم، میراحمد و حبیب‌الله، دو تن از باشنده‌گان کندز و از درخواست‌کننده‌گان گذرنامه که برای دریافت گذرنامه‌های‌شان به مدیریت پاسپورت این ولایت آمده‌اند، می‌گویند که اکنون نسبت به دولت گذشته فساد وجود ندارد و کارهای‌شان به سهولت و درستی در این اداره انجام می‌شود.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

مسئولان مدیریت عمومی پاسپورت کندز تأکید می‌کنند که آنان جلو فساد و رشوه‌ستانی را در این اداره گرفته‌اند و کسانی که دست به فساد و کمیشن‌کاری بزنند، از سوی آنان بازداشت و به نهادهای عدلی و قضایی معرفی می‌شوند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: