رقابت‌های K-1 کیک‌بوکسینگ زیر نام «جام دوستی» میان ده ولایت کشور به میزبانی ولایت پروان، امروز برگزار شد. این رقابت‌ها از سوی اتحادیۀ ورزشکاران ولایت پروان به‌منظور انسجام ورزشکاران ولایت‌ها برگزار شده است.

مجتبی وهاب‌زاده، رئیس اتحادیۀ ورزشکاران پروان به سلام‌وطندار می‌گوید که در این رقابت‌ها ۱۶۰ ورزشکار از ده ولایت کابل، غزنی، پکتیا، سمنگان، بلخ، فاریاب، بامیان، دایکندی، میدان‌وردک و پروان، شرکت کرده‌اند.

سلام‌وطندار را در اینستاگرام دنبال کنید

به گفتۀ رئیس اتحادیۀ ورزشکاران پروان، این رقابت‌ها برای دو روز و در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان برگزار شده است و در پایان، چهره‌های برتر با دریافت کپ و مدال شناسایی خواهند شد.

عزیز امیری، آگاه امور ورزشی سطح برگزاری این رقابت‌ها را بالا عنوان می‌کند و تأکید می‌کند که این‌گونه رقابت‌ها در وضعیت کنونی می‌تواند در بهبود فعالیت‌های ورزشی و انسجام ورزشکاران، اثرگذار باشد.

به گفتۀ عزیز امیری، برگزاری این رقابت‌ها از سویی هم در شناسایی چهره‌های نخبۀ ورزشی در رده‌های سنی مختلف می‌تواند سودمند واقع شود.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

صمیم و فرشاد، دو تن از ورزشکاران ولایت‌های پکتیا و سمنگان با استقبال از راه‌اندازی این رقابت‌ها می‌گویند که با برگزاری این‌گونه رقابت‌ها، توانایی ورزشکاران تثبیت و برجسته خواهد شد. آنان خواهان ادامۀ برگزاری این‌گونه رقابت‌ها در دیگر ولایت‌های کشور نیز هستند تا بافت‌های فرهنگی و اجتماعی از طریق ورزش بیش‌تر از پیش مستحکم شود.

این دومین دور از رشته‌رقابت‌های ورزشی‌ست که اتحادیۀ ورزشکاران پروان در این ولایت برگزار می‌کند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: