سعید خوستی، سخنگوی پیشین وزارت امور داخله، پذیرفته که با دختری به‌نام «الهه» ازدواج کرده و سپس او را طلاق داده است. آقای خوستی از این ازدواج ابراز پشیمانی کرده است.

این در حالی‌ست که الهه در چندین نوار تصویری که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده، گفته که سعید خوستی او را در ریاست استخبارات امارت اسلامی به زور و اجبار به نکاح خود درآورده است.

الهه افزوده که او دانش‌جوی رشتۀ طب دانشگاه طبی کابل است و پدرش از ژنرالان پیشین امنیت ملی بوده است. او مدعی‌ست که در ریاست استخبارات امارت اسلامی بارها بر او «تجاوز» شده و سعید خوستی از او فیلم گرفته است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

الهه ادعا کرده است که سعید خوستی او را هر شب مورد ضرب‌وشتم قرار می‌داد. در نوارهای تصویری پخش‌شده نیز آثار ضرب‌وشتم در بدن الهه دیده می‌شود.

او گفته است وقتی که می‌خواست به پاکستان برود، از کمیساری تورخم بازداشت و دوباره به زندان انداخته شد. به گفتۀ او، نیروهای امارت اسلامی او را مجبور کردند که در زندان پای سعید خوستی را ببوسد و از او معذرت بخواهد. الهه گفته که پس از پخش این ویدیو ممکن است زنده نباشد.

سعید خوستی اما امروز در توییترش نوشته که شش ماه پیش با درخواست الهه با او ازدواج کرده است. او گفته است که پس از ازدواج فهمید که الهه مشکل «عقیده و باور» دارد.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

سخنگوی پیشین وزارت امور داخله الهه را متهم به توهین به مقدسات کرده و گفته است که او تلاش کرد با نصیحت عقاید این دختر را اصلاح کند.

او ضرب‌وشتم الهه را رد کرده و گفته که از این «نکاح ناسنجیده» پیشمان است. خوستی از امارت اسلامی عذرخواهی کرده است.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: