وزارت ترانسپورت و هوانوردی امارت اسلامی، امروز با پخش اطلاعیه‌یی از خطوط هوایی بین‌المللی پاکستان (پی‌آی‌ای) و شرکت هوایی کام‌ایر خواسته است که بهای تکت‌های پرواز کابل_اسلام‌آباد را کاهش دهند.

در اطلاعیۀ این وزارت آمده است که بهای تکت‌ها در این مسیر توسط این شرکت‌های هوایی باید مطابق به معیار تکت که پیش از تسلط امارت اسلامی بر افغانستان بود، تنظیم شود.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

در اطلاعیه هشدار داده شده است که در صورت تخلف، پروازهای خطوط هوایی بین‌المللی پاکستان و شرکت هوایی کام‌ایر در مسیر کابل_اسلام‌آباد و برعکس آن، توقف داده می‌شود.

وزارت ترانسپورت و هوانوردی از مسافران و مراجعان هم خواسته است که در صورت بلندبودن بهای تکت در این مسیر، با این وزارت هم‌کاری و اسناد مستند ارایه کنند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

این در حالی‌ست که پیش از این شهروندان کشور که به پاکستان سفر کرده‌، گفته‌اند که بهای هر تکت هواپیمای خطوط هوایی بین‌المللی پاکستان و شرکت هوایی کام‌ایر برای پرواز به سلام‌آباد به شدت افزایش یافته است.

به گفتۀ شهروندان، بهای هر تکت خطوط هوایی بین‌المللی پاکستان در این مسیر که در گذشته میان ۱۵۰ تا ۲۰۰ دالر بود، در روزهای پسین تا ۲ هزار و ۵۰۰ دالر افزایش یافته است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: