یک دانش‌جوی دانش‌گاه کابل، ۷۰۰ جلد کتاب با عنوان‌های مختلف را، به کتاب‌خانه‌ی مرکزی این دانش‌گاه اهدا کرده است. این جوان امید کریمی نام دارد و دانش‌جوی سال چهارم دانش‌کده‌ی اقتصاد دانش‌گاه کابل است.

امید کریمی، به سلام‌وطندار می‌گوید که این شمار کتاب‌ را پس از چاشت روز یک‌شنبه، ۱۷ میزان، در برنامه‌ای با حضورداشت معلم‌ احمد حقانی، معاون مالی و اداری دانش‌گاه کابل و شماری از استادان و کارمندان این دانش‌گاه، به کتاب‌خانه‌ی مرکزی دانش‌گاه کابل تحویل داده است.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

آقای کریمی، می‌افزاید که این کتاب‌ها با عنوان‌های مختلف و در بخش‌های مختلف علمی است. او، می‌گوید که شماری از این کتاب‌ها را با هزینه‌ی شخصی خریداری کرده و شماری دیگر را از دانش‌جویان، استادان و نویسندگان، در مدت سه ماه گردآوری کرده است.

امید کریمی تأکید می‌کند که هدفش از این کار، تشویق دیگر جوانان و دانش‌جویان به چنین کار و هم‌چنان ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

به گفته‌ی این دانش‌جو، معلم احمد حقانی، معاون مالی و اداری دانش‌گاه کابل در برنامه‌ی تحویل‌دهی این کتاب‌ها، از او سپاس‌گزاری کرده و این کار او را «ابتکار شایسته» برای این دانش‌گاه خوانده است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: