منابع محلی در بامیان، از خودکشی یک دختر ۲۰ ساله در روستای «سیاه‌خاک» دره‌ی فولادی، از مربوطات مرکز این ولایت، خبر می‌دهند.

منبعی محلی که نخواست نامش در خبر ذکر شود، به سلام‌وطندار می‌گوید که این رویداد پس از چاشت امروز (پنج‌شنبه، ۱۹ عقرب) رخ داده است. به گفته‌ی منبع، این دختر جوان هاجره نام داشته است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

منبع می‌افزاید: «هاجر‌ه‌‌ی ۲۰ ساله بعد از چاشت امروز پس از آن خود را حلق‌آویز کرد و به زندگی‌‌اش پایان داد که او با یک پسر جوان دوست بود، اما چندی پیش نیروهای امارت اسلامی هاجره و دوستش را یک جای دیده بودند که در این ماجرا نیروهای امارت اسلامی دوست او را بازداشت و خودش را تهدید کردند.»

خواستیم در این باره دیدگاه اعضای خانواده‌ی هاجره را نیز داشته باشیم؛ اما با تماس‌های پی‌هم موفق نشدیم.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

اما عبدالصبور فرزان سیغانی، سخن‌گوی والی بامیان، موضوع بازداشت دوست هاجره از سوی نیروهای امارت اسلامی را رد می‌کند و می‌گوید که بر اساس بررسی‌های نخستین، هاجره به دلیل مشکلات روحی و خانوادگی خودکشی کرده است.

این در حالی است که هفته‌ی گذشته نیز یک پسر ۱۶ ساله به نام نورالله در ناحیه‌ی سوم شهر بامیان، پس از گفت‌وگو با پدرش در باره‌ی خرید لباس نو خود را در حمام خانه‌اش حلق‌آویز کرده و‌ به زندگی‌اش پایان داده‌ بود.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: