مسئولان در پروان و غور، تأیید می‌کنند که وقوع رویدادهای ترافیکی در این دو ولایت، ۱۷ زخمی بر جای گذاشته است.

محمدکامران حبیبی، سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی پروان، به سلام‌وطندار می‌گوید که روز گذشته در مربوطات حوزه‌ی هفتم امنیتی شهر چاریکار، مرکز این ولایت، یک موتر نوع «سراچه» از جاده منحرف شده است و در نتیجه‌ی آن پنج تن زخمی شده اند.

از سوی دیگر، در روستای موسوم به «موسم» ولسوالی کوه صافی این ولایت، یک سه‌چرخه‌ی نوع «ریکشا» هم از جاده منحرف شده است و پنج تن به شمول یک زن و دو کودک، در نتیجه‌ی آن زخمی شده اند.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی پروان، می‌افزاید که در نتیجه‌ی برخورد یک موتر نوع «سراچه» با یک ریکشا در مربوطات حوزه‌ی دوم امنیتی شهر چاریکار نیز، دو تن به شمول یک کودک زخمی شده اند.

سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی پروان، علت هر سه رویداد ترافیکی در این ولایت را، بی‌احتیاطی رانندگان عنوان می‌کند و می‌گوید که تمامی زخمیان این رویدادها به شفاخانه منتقل شده اند.

در همین حال، مسئولان محلی در غور، می‌گویند که در نتیجه‌ی یک رویداد ترافیکی در مربوطات شهر فیروزکوه، مرکز این ولایت، پنج تن به شمول سه کودک زخمی شده اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

محمد حماس، آمر اطلاعات و فرهنگ ریاست اطلاعات و فرهنگ غور، می‌گوید که این رویداد روز گذشته در محل «فامیلی‌ها»ی این ولایت هنگامی رخ داده که یک موتر نوع «کرولا» با یک موترسایکل برخورد کرده است.

به گفته‌ی او، در این رویداد پنج تن به شمول سه کودک زخمی شده و به شفاخانه‌ی ولایتی غور منتقل شده اند. وضعیت زخمیان خوب گزارش شده است.

مسئولان محلی در غور، علت این رویداد را تیزرانی، بی‌توجهی و خرابی مسیرهای رفت‌وآمد، عنوان می‌کنند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: