مسئولان محلی در بدخشان، می‌گویند هواپیمایی که شب گذشته از رادار اصلی‌اش منحرف شده و در این ولایت سقوط کرده بود، در ولسوالی کوف‌آب یافت شده است.

حاجی اسد، رییس دفتر مقام ولایت بدخشان، می‌گوید که در این هواپیما شش سرنشین بوده که دو تن آن‌ها جان باخته و چهار تن دیگر نجات داده شده اند.

سلام‌وطندار را در تلگرام دنبال کنید

به گفته‌ی رییس دفتر مقام ولایت بدخشان، هنوز از نوعیت هواپیما و علت این رویداد جزئیات در دست نیست.

با این حال، دفتر رسانه‌های فرماندهی امنیه‌ی بدخشان، با پخش خبرنامه‌ای گفته که بر اساس یافته‌های آنان، یک فروند هواپیما با شش سرنشین آن شب گذشته در ولسوالی کوف‌آب در برخورد با یک کوه سقوط کرده است.

سلام‌وطندار را در اکس دنبال کنید

ذبیح‌الله مجاهد، سخن‌گوی امارت اسلامی، نیز در حساب کاربری اکس خود نوشته است: «طیاره‌ای که شام دیروز در ولایت بدخشان ناپدید شده بود، در منطقه‌ی ارزکوه ولسوالی کوف‌آب آن ولایت پیدا شده است. از طرف تیم نجات‌دهنده‌ی امارت اسلامی افغانستان، به شمول پیلوت چهار تن از عمله زنده نجات داده شده اند، تلاش برای پیداکردن سایر سرنشینان هم ادامه دارد.»

دفتر رسانه‌های فرماندهی امنیه‌ی بدخشان، صبح امروز در خبرنامه‌ای گفته بود که یک هواپیما شب گذشته در ولسوالی زیباک این ولایت، پس از برخورد با کوه‌های بلند از مسیر اصلی خود منحرف شده و سقوط کرده است.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // //

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: