Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۱۳ مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده‌اند

EdWv8upXoAUUHs1

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۱۳ مورد ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شده‌اند.

وزارت صحت امروز (شنبه، یازدهم دلو/بهمن) در گزارش روزانه‌اش گفته است در شبانه‌روز گذشته ۸۴۰ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند. به گفتۀ این وزارت، در شبانه‌روز گذشته هیچ مورد مرگ در اثر ابتلا به کرونا در کشور گزارش نشده است.

طبق اعلام وزارت صحت، در مدت یادشده ۳ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. براساس گزارش، موارد جدید در ۸ ولایت کشور ثبت شده است.

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش ویروس کرونا تا امروز ۲۴۸ هزار و ۹۵۴ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۵ هزار و ۲۱ تن به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۴۰۰ تن در پی ابتلا به آن جان‌های‌شان را از دست داده‌اند. همین‌گونه ۴۷ هزار و ۶۰۹ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز، پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

در جهان نیز تا امروز بیش از ۱۰۲ میلیون و ۶۷۱ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از ۲ میلیون و ۲۱۷ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۷۴ میلیون و ۳۸۳ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی در جهان را تا امروز ثبت کرده‌ است. در آمریکا تا امروز بیش از ۴۴۷ هزار مبتلا به کرونا جان‌های‌شان را از دست داده‌اند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام