مسئولان دفتر اکتید در جوزجان، می‌گویند که با هم‌کاری مالی دفتر یونیسف و در هم‌آهنگی با ریاست معارف جوزجان، برای نزدیک به ۵ هزار دانش‌آموز در صنف‌های اول محلی و تسریعی، مواد آموزشی توزیع کرده اند.

میرویس ابدالی، نماینده‌ی دفتر اکتید در جوزجان، می‌گوید که برای ۴ هزار و ۹۸۵ دانش‌آموز صنف‌های اول محلی و صنف‌های تسریعی در این ولایت، از سوی دفتر اکتید، کتاب درسی، قرطاسیه و کوله‌پشتی توزیع شده است.

 آقای ابدالی، می‌افزاید که با هم‌کاری مالی دفتر یونیسف، روند توزیع کمک به دانش‌آموزان را در مرکز و ولسوالی‌های این ولایت، گسترش می‌دهند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

محمدسرور رضایی، نماینده‌ی دفتر یونیسف در جوزجان، می‌گوید که دفتر یونیسف تلاش دارد که به مشکل کم‌بود کتاب درسی و قرطاسیه رسیدگی کند.

در همین حال، محمدطاهر جواد، رییس معارف جوزجان، با چالش‌خواندن کم‌بود کتاب‌های درسی در مکتب‌های این ولایت،  از مسئولان دفتر اکتید و یونیسف، خواست تا در بخش توزیع کتاب درسی و قرطاسیه به دانش‌آموزان مکتب‌ها توجه بیش‌تری بکند.

به گفته‌ی آقای جواد، ریاست معارف جوزجان، تلاش دارد تا با هم‌کاری وزارت معارف و دفترهای هم‌کار این ریاست، مشکل‌ کم‌بود کتاب درسی و قرطاسیه در مکتب‌های جوزجان را برطرف کند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: