مسئولان در فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، از کشته‌شدن یک کودک پنج‌‌ساله به نام بلال، توسط افراد ناشناس در مربوطات مرکز این ولایت خبر می‌دهند.

عبدالفتاح فائز، سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، به سلام‌وطندار می‌گوید‌ که افراد ناشناس این کودک را حوالی ساعت ۴:۰۰ عصر چهارشنبه، ۹ حمل، از نزدیک خانه‌ی شان در روستای «قصابان»، از مربوطات مرکز این ولایت ربوده بودند.

سلام‌وطندار فارسی را در تویتر دنبال کنید

به گفته‌ی آقای فائز، جسد سوخته‌ی این کودک حوالی ساعت ۲:۳۰ دقیقه‌ی پس از چاشت امروز (جمعه، ۱۱ حمل)، در منطقه‌ی موسوم به «کاکری»، از مربوطات مرکز کاپیسا یافت شده است.

سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی کاپیسا، می‌افزاید که نیروهای امنیتی امارت اسلامی بررسی‌های شان در این باره را آغاز کرده اند تا عاملان رویداد را بازداشت کنند.

در همین حال، محمود، پدر کودک کشته‌شده، به سلام‌وطندار می‌گوید‌ که او یک مرد غریب‌کار است و با کسی دشمنی شخصی ندارد.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

او می‌‌افزاید که پس از ربوده‌شدن پسرش، موضوع را با پلیس در میان گذاشته و خودش هم در جست‌وجوی پسرش بود؛ اما موفق نشد پسرش را پیدا کند و سرانجام جسد سوخته‌اش را امروز از درون یک بوری رهاشده در آب روان در منطقه‌ی «کاکری» یافتند.

گفتنی است که وقوع قتل‌های مرموز و هدف‌مند، در این اواخر در شماری از ولایت‌ها افزایش یافته؛ چیزی که نگرانی شهروندان را در پی داشته است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: