هم‌زمان با روز ملی ترانزیت و ترانسپورت، شماری از نماینده‌گان شرکت‌های ترانسپورتی، گشایش راه لاجورد و بندر چابهار را عمل نمایشی عنوان کرده و می‌گویند که رئیس‌جمهور آرزوهایش را در حد گشایش راه‌ها و بنادر تحقق بخشیده و در عرصه‌های عملی کاری نکرده است.

بیست‌وششم میزان برابر است با روز ملی ترانزیت و ترانسپورت. وزارت ترانسپورت کشور روز شنبه، بیست‌وششم میزان، از روز ملی ترانزیت و ترانسپورت با حضور شماری از نماینده‌گان مردم در مجلس، روسای شرکت‌های ترانسپورتی و  نماینده‌گان سکتور خصوصی تجلیل کرد.

عباس آیین، رئیس هیأت مدیرۀ اتحادیۀ شرکت‌های ترانسپورتی و بارچلانی می‌گوید، راه‌هایی را که رئیس‌جمهور در دورۀ ریاست‌جمهوری‌اش افتتاح کرد، «در سطح افتتاح باقی مانده‌است.»

شماری از نماینده‌گان شرکت‌های ترانسپورتی و بارچلانی عدم توجه وزارت ترانسپورت در زمینۀ توسعۀ ترانزیت را عامل اصلی ورشکست شدن شرکت‌های‌شان می‌دانند.

رئیس هیأت مدیرۀ اتحادیه شرکت‌های بارچلانی می‌گوید که در ۹ سال گذشته، دولت در بخش سکتور ترانسپورت و ترانزیت هیچ کاری نکرده است.

آصف غوربندی، مسئول یکی از شرکت‌های ترانسپورتی می‌گوید که وزارت ترانسپورت در زمینۀ توسعۀ ترازیت و ترانسپورت هیچ برنامه‌یی ندارد.

قدرت‌الله ذکی، نامزدوزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت می‌گوید که این وزارت برای توسعۀ ترانزیت و ترانسپورت برنامه‌هایی را روی دست دارند و در آیندۀ نزدیک عملی خواهد شد.

از روز ملی ترانسپورت در حالی تجلیل به عمل می‌آید که اکثریت شاهراه‌های کشور از سوی طالبان تخریب شده است و شرکت‌های ترانسپورتی بخشی از کارشان را متوقف کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: