شماری از باشنده‌گان پل‌علم، مرکز ولایت لوگر از گشت‌زنی هواپیماهای بی‌سرنشین بر فراز لوای چهارم پیاده قول‌اردوی ۲۰۳ منصوری در این ولایت خبر داده‌اند. آنان می‌گویند این هواپیماها که ناشناخته و مشکوک‌اند، شب گذشته در این ساحه گشت‌زنی کرده‌اند.

جان‌محمد، یک تن از باشند‌ه‌گان پل‌علم، به سلام‌وطندار می‌گوید که حوالی ساعت یک شب گذشته، چند هواپیما بر فراز لوای چهارم پیاده قول‌اردوی منصوری گشت‌زنی کرده‌‌اند که سپس از سوی نیروهای امارت اسلامی با سلاح‌های سبک و سنگین به آنان حمله شده است. به گفتۀ او، این درگیری حدود نیم ساعت ادامه داشته است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

در همین حال، رفیع‌الله صمیم، رئیس اطلاعات و فرهنگ لوگر، با تأیید این روی‌داد به سلام‌وطندار می‌گوید که نیروهای امارت اسلامی به این هواپیماها حمله و از گشت‌زنی آنان جلوگیری کرده‌اند.

رئیس اطلاعات و فرهنگ لوگر شایعات دربارۀ هدف‌قرارگرفتن نیروهای امارت اسلامی توسط این هواپیماها را رد می‌کند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

این در حالی‌ست که در هفته‌های پسین گشت‌زنی هواپیماهای مشکوک و بی‌سرنشین در برخی از ولایت‌های کشور از سوی باشنده‌گان گزارش شده است. اخیراً باشنده‌گان مزارشریف از دیده‌شدن هواپیماهای مربوط به کشور اوزبیکستان در بندر حیرتان خبر داده‌اند؛ اما تاکنون این گزارش‌ها به‌طور رسمی تأیید نشده است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: