مسئولان امنیتی پروان تأیید می‌کنند که افراد مسلح ناشناس ملک روستای «تتمدرۀ پایین/سفلی» را در مربوطات مرکز این ولایت ترور کرده‌اند.

محمدکامران حبیبی، سخنگوی فرماندهی امنیۀ پروان، به سلام‌وطندار می‌گوید که این مرد محمدرحیم نام داشته و مشهور به «سردار ملک» بوده است. محمدرحیم باشندۀ اصلی روستای «تتمدرۀ پایین»، از مربوطات شهر چاریکار، مرکز پروان بود.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

به گفتۀ آقای حبیبی، محمدرحیم حوالی ساعت ۷:۱۰ دقیقۀ صبح امروز در مسیر راه «قلعۀ صحرایی»، از مربوطات روستای نام‌برده توسط افراد مسلح ناشناس کشته شده است.

سخنگوی فرماندهی امنیۀ پروان جزئیات بیش‌تر در این باره ارائه نکرد، اما شماری از بسته‌گان محمدرحیم به سلام‌وطندار می‌گویند که این مرد حدود ۵۵ سال سن داشته، ملک روستای تتمدره بوده و هم‌چنان مشغول دکان‌داری در این روستا بوده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

محمدکامران حبیبی می‌‌افزاید که تاکنون در پیوند به این روی‌داد کسی بازداشت نشده است و نیروهای کشفی و استخباراتی در پی بازداشت عاملان این رو‌‌ی‌داد اند.

ملک روستای تتمدره در حالی ترور می‌شود که چند روز پیش فرماندهی امنیۀ پروان در یک نشست خبری اعلام کرد که در پیوند به روی‌دادهای مختلف جنایی در جریان چند ماه پسین در این ولایت‌، ۲۵۰ تن را بازداشت کرده و به پنجۀ قانون سپرده‌اند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: