تیم ملی فوتسال زیر ۱۹ سال افغانستان، دو هفته پیش برای شرکت در مسابقات فوتسال مرکز آسیا به قرقیزستان رفته بود و امروز با کسب نایب قهرمانی به کشور بازگشت. اعضای تیم ملی فوتسال کشور پس از ورود به میدان‌هوایی بین‌المللی کابل با استقبال گرم شهروندان کشور روبه‌رو شدند.

بازیکنان تیم ملی فوتسال کشور در مسابقات مرکز آسیا مقتدرانه از سد کشورهای قرقیزستان، تاجیکستان و اوزبیکستان گذشتند و با قبولی یک شکست در برابر ایران، به نایب قهرمانی رسیدند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

محمدیوسف کارگر، رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان، تیم ملی فوتسال کشور را یک رقیب سرسخت در برابر حریفان آسیایی می‌داند و به سلام‌وطندار می‌گوید: «فوتسال که در افغانستان وجود دارد، می‌تواند یک رقیب سرسخت در آسیا باشد و بازیکنان می‌توانند در سطح آسیا مقام‌های قهرمانی به‌دست بیاورند.»

محمود سیدی، مربی تیم ملی فوتسال زیر ۱۹ سال کشور، می‌گوید که تیم ملی فوتسال ظرفیت قهرمانی در آسیا را دارد. او می‌افزاید: «فوتسال افغانستان یک پتانسیل بسیار قوی حتی تا قهرمانی فوتسال آسیا را دارد.»

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

گفتنی‌ست که مسابقات فوتسال مرکز آسیا میان پنج کشور در شهر بشکیک کشور قرقیزستان برگزار شده بود. تیم فوتسال کشور در این مسابقات با کسب ۹ امتیاز پس از ایران ۱۲ امتیازی، به جای‌گاه دوم رسید.

امید قنبری، بازیکن تیم ملی فوتسال کشور با درخشش عالی در مسابقات مرکز آسیا به‌عنوان ارزش‌مندترین بازیکن این مسابقات لقب گرفت.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: