تاریخ امروز: چهارشنبه، ۸ دلو/بهمن ۹۹

Asset 1SWN

در شبانه‌روز گذشته ۷ مبتلا به کرونا در کشور درگذشته‌اند

2020-08-25t000000z_502161141_mt1ltana000ewnigy_rtrmadp_3_afghanistan-asia-coronavirus-covid-19-isolation-mask-middle-east-pandemic-quarantine

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۷ مبتلا به کرونا در کشور درگذشته و ۱۰۶ تن به این ویروس مبتلا شده‌اند.

این وزارت امروز (سه‌شنبه، بیست‌وسوم جدی/دی) در گزارش روزانه‌اش گفته است در شبانه‌روز گذشته یک‌هزار و ۲۰۲ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

در گزارش وزارت صحت آمده است که در مدت یادشده ۴۷۲ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. براساس گزارش، روی‌دادهای جدید در ۱۲ ولایت کشور شناسایی شده‌اند.

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش ویروس کرونا تا امروز ۲۱۷ هزار و ۷۵۲ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۳ هزار و ۶۹۰ تن در سراسر کشور به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۳۰۸ تن در پی ابتلا به آن جان‌ باخته‌اند. همین‌گونه ۴۴ هزار و ۶۰۸ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز، پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

در جهان نیز تا امروز بیش از ۹۱ میلیون و ۳۲۸ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از یک‌میلیون و ۹۵۳ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۶۵ میلیون و ۳۳۴ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی در جهان را تا امروز ثبت کرده‌ است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام