مسئولان شرکت دولتی تدویر، حفظ و مراقبت مکروریان‌ها، امروز در یک نشست خبری در کابل می‌گویند که اداره‌های دولتی، مکروریان‌ها و پروژه‌های مربوط به این منطقه، حدود ۴۸۴ میلیون افغانی از این شرکت بدهکار اند.

غلام‌عمر عبدالله، رئیس شرکت دولتی تدویر، حفظ و مراقبت مکروریان‌ها، در این نشست نام‌های نهادها و مناطقی را که بدهکار این شرکت‌اند، اعلام کرد. به گفتۀ او، تنها منطقۀ مکروریان سوم کابل به‌شمول دکان‌ها، ۱۵۷ میلیون افغانی از این شرکت بدهکار است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

رئیس شرکت دولتی تدویر، حفظ و مراقبت مکروریان‌ها می‌افزاید که منطقۀ «چل بابا» ۱۱۸ میلیون افغانی، مکروریان اول ۱۲۲ میلیون افغانی، دکان‌های مکروریان چهارم ۲۴ میلیون و ۸۰۰ هزار افغانی از این شرکت بدهکار اند.

به گفتۀ غلام‌عمر عبدالله، وزارت شهدا و معلولان ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار افغانی، ریاست عمومی کودکستان‌ها ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار افغانی، کلوب عمومی اپراتیفی اردوی ملی ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار افغانی و شماری دیگر از اداره‌های دولتی از این شرکت بدهکار اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

او می‌گوید: «معینیت مبارزه با مواد مخدر ۹۶۸ هزار افغانی، مدیریت آتش‌نشانی مکروریان سوم ۶۹۱ هزار افغانی، وزارت شهرسازی و اراضی ۶ میلیون و ۸۵۹ هزار افغانی، دادگاه عالی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار افغانی … از این شرکت بدهکار اند.»

شرکت دولتی تدویر، حفظ و مراقبت مکروریان‌ها از تمامی بدهکارانش می‌خواهد که بدهی‌های‌شان را به موقع به این شرکت بپردازند تا این شرکت روی پای خود بی‌ایستد و روند آب‌رسانی و دیگر مشکلات مکروریان‌ها را حل کند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: