Asset 1SWN

سلام وطندار

در چهار ماه پسین ۳۴۰ هزار شناس‌نامۀ برقی به شهروندان توزیع شده است

230587387_2290742181057566_2150026342790973170_n

ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، امروز در فیس‌بوکش اعلام کرده که در چهار ماه پسین نزدیک به ۳۴۰ هزار شناس‌نامۀ برقی را در ولایت‌های مختلف به درخواست‌کننده‌گان آن توزیع کرده است. این اداره گفته است که فعالیت‌هایش را همانند گذشته به‌شکل عادی به پیش می‌برد.

طبق اعلام ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، هم‌اکنون توزیع شناس‌نامه‌های برقی چاپ‌شده در تمام کشور به‌شکل عادی جریان داشته و در ۲۰ ولایت (کابل، ننگرهار، کنر، پکتیا، پکتیکا، خوست، لوگر، کندهار، زابل، بلخ، هرات، جوزجان، بغلان، غزنی، بدخشان، کندز، فراه، نورستان، سمنگان و تخار) روند چاپ و توزیع شناس‌نامه‌های برقی جدید به‌طور عادی جریان دارد.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

در ولایت‌های نام‌برده روزانه به حدود ۱۳ تا ۱۵ هزار درخواست‌کننده، شناس‌نامۀ برقی توزیع می‌شود‌. این اداره گفته که متعهد است پس از ارزیابی و نظارت تیم‌های فنی، روند توزیع شناس‌نامۀ برقی در دیگر ولایت‌ها نیز از سر گرفته شود.

ادارۀ ملی احصائیه و معلومات در ادامه نوشته است که درخواست‌کننده‌گان شناس‌نامۀ برقی در ولایت‌های کابل و هرات می‌توانند به‌طور آن‌لاین و متباقی ولایت‌ها به‌طور کمپیوتری فُرم‌های درخواستی خویش را خانه‌پُری و برای دریافت شناس‌نامۀ برقی اقدام کنند و در کم‌ترین زمان ممکن شناس‌نامۀ خویش را بگیرند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام