مسئولان محلی بامیان تأیید می‌کنند که گلوی یک پسر نوجوان ۱۷ ساله به‌نام محمد در مرکز ولسوالی یکاولنگ این ولایت به‌طور مرموزی با چاقو بریده شده است.

عظیم فرید، ولسوالی یکا‌ولنگ می‌گوید که در پیوند به این روی‌داد چهار تن بازداشت شده‌اند. به ‌گفتۀ او، پولیس مبارزه با جرم‌های جنایی بامیان در مورد انگیزه و چه‌گونه‌گی این روی‌داد بررسی‌هایش را آغاز کرده است. ولسوال یکاولنگ می‌افزاید که فرد کشته‌شده باشندۀ اصلی ولسول لعل‌وسرجنگل ولایت غور می‌باشد و تنها پسر خانواده‌‌اش بوده است.

اما یک منبع امنیتی که نخواست هویتش فاش شود، به سلام‌وطندار می‌گوید: «دو پسربچۀ نوجوان در ولسوالی یکا‌ولنگ ۱ ولایت بامیان عاشق یک دختر بوده‌اند. در روزهای اخیر یکی از این دل‌داده‌ها به این دختر تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد که با وی چکر  برود، اما دختر موضوع را با پسر دوم شریک می‌کند، پسر دوم دختر را منع می‌کند که چکر نرود، سرانجام پسر دوم غیرتی شده و پسر اول را به کمک چند تن از دوستانش در پشت کوهی در نیک مرکز ولسوالی یکا‌ولنگ می‌برد و با چاقو گلویش را می‌برد و جسدش را همان‌جا رها می‌کند.»

منبع می‌افزاید که این روی‌داد به‌روز چهارشنبۀ هفتۀ گذشته، یکم ثور/اردیبهشت رخ داده؛ اما جسد این نوجوان روز گذشته یافت شده است. به گفتۀ منبع، چهار تن در پیوند به این روی‌داد از سوی پولیس بازداشت شده‌اند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: