مسئولان رادیو تلویزیون خصوصی «تجلا» در میدان‌‌شهر، مرکز ولایت میدان‌وردک می‌‌گویند که به‌دلیل مشکلات اقتصادی، فعالیت این رسانه را تا زمان نامعلوم متوقف کرده‌اند.

نجیب‌‌الله حبیبی، رئیس رادیو تلویزیون خصوصی تجلا، امروز در یک نشست خبری در میدان‌شهر می‌گوید که این رسانه در سال ۱۳۹۱ به‌عنوان نخستین رادیو تلویزیون خصوصی در این شهر به فعالیت آغاز کرد که افزون بر این ولایت، به باشنده‌گان ولسوالی پغمان کابل و برخی بخش‌های ولایت لوگر برنامه‌های گونه‌گون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی تهیه می‌کرد و امروز به‌دلیل مشکلات اقتصادی به‌طور رسمی فعالیت خود را متوقف کرد.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

مسئولان رادیو تلویزیون تجلا از مقام‌های امارت اسلامی می‌خواهند که باید به مشکلات آنان رسیده‌گی و از آن‌ها پشتی‌بانی کنند و هم‌چنان خواسته‌های آنان پذیرفته شود. به گفتۀ مسئولان رادیو تلویزیون تجلا، اگر خواسته‌های آنان از سوی امارت اسلامی پذیرفته نشود، فعالیت این رسانه تا زمان نامعلوم متوقف خواهد ماند.

این در حالی‌ست که در کنار رادیو تلویزیون خصوصی تجلا، تمامی رسانه‌های خصوصی در میدان‌وردک با مشکلات اقتصادی روبه‌رو اند و در صورتی که با آن‌ها هم‌کاری و کمک نشود، ممکن همۀ آن‌ها سقوط کنند یا هم فعالیت آن‌ها متوقف شود.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: