Asset 1SWN

کرونا؛ در شبانه‌روز گذشته ۶ تن درگذشته و ۸۴ تن مبتلا شده‌اند

_111278552_903k6777

وزارت صحت اعلام کرده است که در شبانه‌روز گذشته ۶ مبتلا به کرونا در کشور درگذشته و ۸۴ تن به این ویروس مبتلا شده‌اند.

این وزارت امروز (چهارشنبه، بیست‌وچهارم جدی/دی) در گزارش روزانه‌اش گفته است در شبانه‌روز گذشته دو ‌هزار و ۱۰۹ بیمار مشکوک به کرونا آزمایش داده‌اند.

در گزارش وزارت صحت آمده است که در مدت یادشده ۱۹۹ بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند. براساس گزارش، روی‌دادهای جدید در ۱۷ ولایت کشور شناسایی شده‌اند.

بر بنیاد گزارش وزارت صحت، از آغاز گسترش ویروس کرونا تا امروز ۲۱۹ هزار و ۸۶۱ تن در سراسر کشور آزمایش کرونا داده‌اند. از این میان، ۵۳ هزار و ۷۷۴ تن در سراسر کشور به این ویروس مبتلا شده و ۲ ‌هزار و ۳۱۴ تن در پی ابتلا به آن جان‌ باخته‌اند. همین‌گونه ۴۴ هزار و ۸۱۰ تن از آغاز گسترش کرونا تا امروز، پس از ابتلا به آن بهبود یافته‌‌اند.

در جهان نیز تا امروز بیش از ۹۲ میلیون و ۲۳ هزار تن به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این میان، بیش از یک‌میلیون و ۹۷۰ هزار تن جان‌ باخته و بیش از ۶۵ میلیون و ۸۶۶ هزار تن دیگر صحت‌یاب شده‌اند.

آمریکا، هندوستان، برزیل، روسیه و انگلستان، از جمله کشورهایی‌اند که بیش‌ترین مبتلایان به کرونا در جهان را تاکنون شناسایی کرده‌اند. از این میان، آمریکا بیش‌ترین جان‌باخته‌گان کرونایی در جهان را تا امروز ثبت کرده‌ است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام