Asset 1SWN

سلام وطندار

شکست تلخ بارسلونا در شب اخراج مسی؛ اتلتیکو بیلبائو فاتح سوپرکاپ ۲۰۲۱ اسپانیا شد

er9b_hmw4aminoi

تیم‌های بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو در چهارچوب رقابت‌های سوپرکاپ اسپانیا نیمه‌های شب گذشته با سوت آقای مانزانو، داور بازی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار ۲/۳ در وقت‌های اضافه به نفع اتلتیکو بیلبائو به پایان رسید. ایکاردی مارکوس، آسیرویا لیبره و اینیاکی ویلیامز زنندۀ سه گول اتلتیکو در این مسابقه بودند.

در این بازی هر دو گول بارسلونا توسط آنتوان گریزمان به ثمر رسید. نقطۀ جالب این بازی این بود که لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در دقیقۀ ۱۲۱ بازی با کارت سرخ از زمین مسابقه اخراج شد.
اخراج مسی شب تلخی برای هواداران بارسلونا بود. او پس از خطای غیرورزشی مقابل بازی‌کن حریف در جریان بازی، برای نخستین‌بار با پیراهن بارسلونا اخراج شد.

هرچند بارسلونا در این بازی دو بار از حریفش پیش افتاد، اما باسکی‌ها هر بار بازی را به تساوی می‌کشاندند تا سوپرگول ویلیامز قهرمانی را برای اتلیتکو بیلبائو به ارمغان بیاورد.

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا به نقل از وب‌سایت رسمی باشگاه بارسلونا پس از شکست تیمش در فینال سوپرکاپ گفت: «بازی پر برخوردی بود. در نیمۀ اول توپ‌های بسیاری را از دست دادیم، در نیمۀ دوم دو بار پیش افتادیم، اما دو بار بازی به تساوی کشانده شد. ناراحت و ناامید هستیم، اما زمان زیادی به پیش رو داریم. در بازی‌های بعدی نشان خواهیم داد که در مسیر درستی قرار داریم.»

ام‌سال چهار تیم از جمله رئال مادرید، بارسلونا، رئال سوسیداد و اتلتیکو بیلبائو در این مسابقات با هم رقابت کردند که در فرجام اتلتیکو رئال مادرید را شکست داد و بارسلونا رئال سوسیداد را. این دو تیم پس از شکست‌دادن حریفان‌شان به فینال سوپرکاپ راه یافته بودند، اما در پایان اتلتیکو بیلبائو شب گذشته قهرمانی را از آن خود کرد. پس از بازی، بازی‌کنان اتلتیکو بیلبائو با خوش‌حالی جام را بالای سر بردند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام