مسئولان فرماندهی امنیه‌ی لوگر، می‌گویند که در اثر رویداد ترافیکی در پل‌علم، مرکز این ولایت، چهار تن کشته و زخمی شده اند.

احمدالله انس، سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی لوگر، امروز (چهارشنبه، ۳۰ سنبله)، به سلام‌وطندار ‌می‌گوید که روز گذشته، در اثر رویدادی ترافیکی در محله‌ی «قلعه‌ی‌جمعه» در مرکز پل‌علم، یک کودک و یک خانم کشته شده و یک کودک و یک خانم دیگر، زخم برداشته اند.

به گفته‌ی انس، این رویداد زمانی رخ داده که یک رنجر نیروهای امارت اسلامی، با یک موتر نوع «آلتو» و یک آمبولانس برخورد کرده است.

سخن‌گوی فرماندهی امنیه‌ی لوگر، اضافه می‌کند که زخمیان از سوی نیروهای امنیتی به شفاخانه‌ی ولایتی لوگر انتقال داده شده و حالت کودک زخمی نیز وخیم به نظر می‌رسد.

به گفته‌ی انس، این رویداد در اثر بی‌احتیاطی رانندگان رخ داده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیسبوک دنبال کنید

باشندگان محله‌ی قلعه‌ی‌جمعه، می‌گویند که این رویداد در اثر بی‌احتیاطی راننده‌ی موتر رنجر رخ داده است.

احسان‌الله، یکی از گواهان رویداد، به سلام‌وطندار می‌گوید که رنجر امارت اسلامی از جاده منحرف شده، در ابتدا با یک موتر نوع «آلتو» و سپس با یک آمبولانس برخورد کرده است.

این در حالی است که از چندی به این سو، رویدادهای ترافیکی در شاه‌راه کابل_لوگر افزایش یافته است

باشندگان لوگر، تیزرفتاری و بی‌احتیاطی رانندگان را مهم‌ترین عامل‌های رویدادهای ترافیکی در این ولایت عنوان می‌کنند.

گفتنی است که در یک ماه گذشته، رویدادهای ترافیکی در افغانستان روند روبه‌رشدی دارد؛ به نحوی که تنها در یک ماه گذشته، بیش‌تر از ۴۳ رویداد ترافیکی در ۱۳ ولایت گزارش شده که در نتیجه‌ی آن، ۴۴ تن کشته و ۱۰۷ تن زخم برداشته است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: