یک نمایش‌گاه یک‌روزه‌ی کتاب از سوی ریاست اطلاعات‌و‌فرهنگ لوگر، در شهر پل‌علم، مرکز این ولایت برگزار شد.

این نمایش‌گاه که امروز (پنج‌شنبه، ۴ عقرب) برگزار شد، هزاران کتاب مطالعاتی مختلف در آن به نمایش گذاشته شده است.

سلام‌وطندار را در تلگرام دنبال کنید

رفیع‌الله صمیم، رییس اطلاعات‌وفرهنگ لوگر، می‌گوید که هدف از برگزاری این نمایش‌گاه کتاب، تشویق و دعوت جوانان به مطالعه است. او، می‌افزاید که در این نمایش‌گاه، هزاران کتاب دینی، فرهنگی، ادبی، اقتصادی و معلوماتی به نمایش گذاشته شده است.

رییس اطلاعات‌وفرهنگ لوگر، می‌گوید: «نسبت به گذشته علاقه‌ی جوانان به کتاب و مطالعه افزایش یافته و تلاش می‌شود با برگزاری نمایش‌گاه‌ها و نشست‌های مختلف از جوانان به مطالعه‌ی کتاب دعوت شوند.»

محمدابراهیم، یکی از اشتراک‌کنندگان در این نمایش‌گاه، با ابراز خوش‌حالی از برگزاری آن، می‌گوید: «برگزاری این گونه نمایش‌گاه‌ها می‌تواند جوانان را به تحصیل تشویق کند و لازم است نمایش‌گاه‌های مشابه کتاب در ولسوالی‌ها برگزار شود.»

مدثر، دیگر اشتراک‌کننده در این نمایش‌گاه، نیز می‌گوید که ریاست اطلاعات‌وفرهنگ لوگر، باید از طریق برگزاری نشست‌ها و رسانه‌های مختلف در باره‌ی ارزش مطالعه به جوانان آگاهی‌دهی کند تا سطح مطالعه و آگاهی جوانان افزایش یابد.

سلام‌وطندار را در شبکه‌ی «ایکس» دنبال کنید

این نمایش‌گاه یک‌روزه‌ی کتاب در لوگر، در حالی برگزار می‌شود که فروشندگان کتاب در ولایت‌های مختلف از جمله این ولایت، می‌گویند که اخیراً به دلیل کاهش میزان مطالعه در میان جوانان، بازار فروش کتاب نیز از رونق افتاده است.

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: