Asset 1SWN

روی‌داد ترافیکی در هرات؛ ۹ تن جان باختند

WhatsApp Image 2021-01-27 at 5.52.44 PM

مسئولان محلی هرات می‌گویند که در نتیجۀ یک روی‌داد ترافیکی در شاهراه هرات_کندهار، ۹ تن جان باخته و ۲ تن دیگر زخمی شده‌اند.

عبدالعلی فقیریار، ولسوال ادرسکن هرات به سلام‌وطندار می‌گوید که حوالی ساعت ۴ عصر امروز (چهارشنبه، هشتم دلو/بهمن) یک موتر مسافربری نوع «۴۰۴» با یک موتر مسافربری نوع سراچه برخورد کرده است.

به گفتۀ فقیریار، این روی‌داد در منطقۀ «سراسرخک» ولسوالی ادرسکن هنگامی رخ داده که موتر مسافربری نوع «۴۰۴» از کابل به سمت هرات می‌آمد و موتر سراچه از شهر هرات به سمت ولسوالی زاول این ولایت در حرکت بوده است.

ولسوال ادرسکن می‌افزاید که همه سرنشینان موتر سراچه که ۹ تن بوده، جان باخته‌ و تاکنون ۲ تن از سرنشینان موتر «۴۰۴» زخمی شده‌اند. او هم‌چنان می‌گوید که جان‌باخته‌گان شامل ۳ زن، یک کودک و ۵ مرد ‌اند. به گفتۀ آقای فقیریار، تیم‌های صحی و مسئولان محلی به محل روی‌داد رفته‌اند و امکان افزایش تلفات وجود دارد.

موتر سراچه‌یی که با ۹ سرنشینش کامل از بین رفته است

تیزرانی و مراعات‌نکردن قوانین و مقررات ترافیکی از علت‌های وقوع این روی‌داد گفته می‌شود.

این در حالی‌ست که دوشنبه‌شب همین‌هفته، ششم دلو/بهمن هم یک موتر مسافربری نوع «۳۰۳» با یک موتر نوع تیلر در منطقۀ «میرداوود»، از مربوطات ولسوالی گذرۀ هرات با هم برخورد کردند که در نتیجۀ آن یک تن کشته شد و ۳۲ تن دیگر زخمی شدند. همین‌گونه روز گذشته در روی‌داد ترافیکی دیگر در شاهراه جوزجان_بلخ یک تن کشته شد و ۲۵ تن دیگر زخمی شدند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام