مسئولان امنیتی فراه و برخی از منابع محلی در این ولایت به سلام‌وطندار می‌گویند که این روی‌داد ترافیکی امروز در روستای «شوز» ولسوالی خاک‌ سفید ولایت فراه و در مسیر شاهراه عمومی هرات_فراه، رخ داده است.

عبدالاحد احمدی، سخنگوی فرماندهی امنیۀ فراه، می‌گوید که این روی‌داد در پی برخورد یک موتر شخصی با یک موتر نیروهای امارت اسلامی رخ داده است و در نتیجۀ آن پنج عضو یک خانواده جان باخته و دو تن دیگر با شماری از نیروهای امارت اسلامی، زخم برداشته‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

سخنگوی فرماندهی امنیۀ فراه، شمار زخمیان نیروهای امارت اسلامی را مشخص نکرده است. او اما می‌افزاید که زخمیان برای درمان به قول‌اردوی الفاروق در هرات منتقل شده‌اند. به گفتۀ او، وضعیت دو کودک زخمی وخیم گزارش شده است.

از سویی هم، برخی منابع محلی در فراه ادعا می‌کنند که در این روی‌داد شش عضو یک خانواده جان باخته‌اند که شامل یک مرد، یک زن و چهار کودک می‌شوند. به گفتۀ این منابع، در این روی‌داد پنج تن دیگر به‌شمول نیروهای امارت اسلامی زخم برداشته‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

علت این روی‌داد تیزرانی و بی‌‌پروایی راننده‌گان گفته شده است. لازم به یادآوری‌ست که ماه گذشته نیز در پی برخورد یک بس مسافربری با یک موترسایکل در همین مسیر، دو تن جان‌های‌شان را از دست دادند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: //

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: