مسئولان محلی لغمان می‌گویند که شب گذشته و بامداد امروز در نتیجۀ دو روی‌داد ترافیکی جداگانه در شاهراه کابل_جلال‌آباد، ۲۰ تن کشته و ۱۸ تن دیگر زخمی شده‌اند.

اسدالله دولت‌زی، سخنگوی والی لغمان به سلام‌وطندار می‌گوید، در روی‌داد نخست که شب گذشته در منطقۀ «نارنج باغ» ولسوالی قرغه‌یی این ولایت رخ داده، یک موتر کاستر با یک موتر سراچه برخورد کرده است که در نتیجۀ آن ۸ تن کشته و ۱۰ تن دیگر زخمی شده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

سخنگوی والی لغمان می‌افزاید، بامداد امروز هم روی‌داد ترافیکی دیگر در منطقۀ «عزیزخان کڅ» و در شاهراه کابل_جلال‌آباد رخ داده است که در نتیجۀ آن ۱۲ تن کشته و ۸ تن دیگر زخمی شده‌اند.

در روی‌داد دوم یک موتر تودی با یک موتر سراچه برخورد کرده است.

در این روی‌داد یک موتر تودی با یک موتر سراچه برخورد کرده است. به گفتۀ سخنگوی والی لغمان، در میان کشته‌شده‌گان و زخمیان این روی‌دادها کودکان و زنان نیز شامل‌اند.اسدالله دولت‌زی نیز می‌گوید که شماری از زخمیان این روی‌دادها به شفاخانۀ ولایتی لغمان و شماری دیگر به شفاخانۀ حوزه‌یی ننگرهار منتقل شده‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

عبدالمعروف جلیلی، رئیس صحت‌ لغمان به سلام‌وطندار می‌گوید که شماری از جسدها و زخمیان این روی‌دادها به شفاخانۀ ولایتی این ولایت منتقل شده‌اند؛ اما رقم دقیق آن مشخص نیست.

مسئولان محلی لغمان علت این روی‌دادها را بی‌احتیاطی راننده‌گان عنوان می‌کنند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: