Asset 1SWN

سلام وطندار

هشدار طالبان به نهادهای صحی قراردادی

_111058795_051813186

طالبان به نهادهای صحی قراردادی در ساحات زیر حاکمیت‌شان هشدار داده‌اند در صورتی که مسئولیت‌های‌شان را به درستی انجام ندهند، فعالیت‌شان را متوقف خواهند کرد.

این گروه در اعلامیه‌یی که امروز (شنبه، سی‌ام حوت/اسفند) پخش کرده، گفته است برخی نهادهای صحی قراردادی با وجودی که بودجۀ کافی را از نهاد‌های مربوطه به‌دست آورده‌، اما از کار شانه خالی کرده‌اند و در پیوند به انجام مسئولیت‌های‌شان سهل‌انگاری می‌کنند.

در اعلامیه آمده است این نهادها برای فرار از مسئولیت بهانه‌تراشی می‌کنند که در نتیجه زمینه برای حیف‌ومیل بودجه و فساد اداری فراهم می‌شود. طالبان از این نهادها خواسته‌ بر بنیاد طرحی که در  نخست ارایه و با توجه به آن بودجه دریافت کرده‌‌اند، تمام کارمندان صحی و خدماتی را به‌ گونۀ کامل استخدام کنند و ادویه و امکانات لازم بهداشتی را در زمان معین برسانند.

طالبان نیز از این نهادهای صحی قراردادی خواسته‌اند که معاشات پزشکان، پرستاران و کارمندان خدماتی مرکزهای صحی را بپردازند. طبق اعلامیه، به نهادهای صحی قراردادی تا نیمۀ ماه آیندۀ میلادی (اپریل) فرصت داده شده است تا مسئولیت‌های‌شان را به درستی انجام دهند.

در اعلامیه نیز تأکید شده است در صورتی که این نهادها مسئولیت‌های‌شان را به درستی انجام دهند، طالبان با آنان هم‌کاری خواهند کرد.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام